607 007 077

Taurushaus>Vše o stavbě>Výhody dřevostaveb>Dřevostavba a odolnost proti ohni

Dřevostavba a odolnost proti ohni

Všechny naše dřevostavby splňují přísné podmínky protipožární ochrany. Každá technologie pro stavbu a montáž dřevostaveb prochází certifikací podle zákona o technických požadavcích na výrobky. Součástí každého projektu je požární zpráva.

Chcete stavět nový dům? Dřevostavba nepřipadá v úvahu, protože dřevem jste zvyklí přikládat do ohně? Ano, dřevo dobře hoří. Nikoliv však moderní dřevostavby, jako ty od společnosti Taurushaus. Je čas zapomenout na předsudky. Letité chaloupky jako z pohádky, s pecí uvnitř a kouřícím komínem stále stojí, jsou dokonce středem zájmu na trhu s realitami.

Obvykle ovšem nevyhovují svou velikostí a uspořádáním místností dnešním požadavkům na rodinný dům. Nebo prostě nestojí tam, kde chcete bydlet.

 

Saturn - dřevostavba od formy Taurushaus

Chcete o dřevostavbách Taurushaus vědět více?
Zeptejte se nás!

Moderní dřevostavby (skoro) nehoří

A to je chvíle, kdy se začnete poohlížet po možnosti postavit takový dům ze dřeva, který je moderní, funkční i bezpečný. Technologie požární bezpečnosti se za několik posledních desetiletí natolik posunula, že v řadě světových velkoměst vznikají i mnohapatrové dřevostavby, jimiž každý den projdou tisíce lidí, přičemž rozhodně nejsou vnímány coby bezpečnostní riziko.

Materiály k výstavbě dřevostaveb používané společností Taurushaus přesně takovou protipožární odolnost nabízí. Vyhovují požadavkům na požární bezpečnost stanovených vyhláškou 221/2014 Sb., především díky do detailů propracované precizní stavbě, odborně navrženému a realizovanému systému vytápění a odvodu spalin a v neposlední řadě použití materiálů s výbornými izolačními a ohnivzdornými parametry.

Výhody dřevostaveb Taurushaus:

Domluvte si prohlídku takového domu!

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše