777 697 155

Taurushaus>Vše o stavbě>Proč stavět s námi

Proč stavět s námi

Záruka 30 let na konstrukci

Abychom Vám dokázali, že věříme naši práci a použité technologii, dáváme záruku 30 let na konstrukci. 

Rychlá výstavba

Díky propracované organizaci, sehranému týmu a použitých technologií při výstavbě, předáváme dokončenou stavbu na klíč zpravidla do 5 měsíců od začátku stavby. Tento termín dodržujeme i v zimních měsících. 

Vše vyřídíme za vás

Kolem stavby domu je spousta starostí, ať už s vyřízením stavebního povolení, nebo se samotnou výstavbou. O to náročnější je to pro lidi, kteří to řeší poprvé a nemají s tím tolik zkušeností jako stavební firma, která to řeší dnes a denně. Chceme, aby si naši klienti výstavbu svého vysněného domu užívali, a proto na nich rozhodně tyto starosti nenecháváme. Nechte to na nás a užívejte si pouze zařizování interiéru. 

Originální řešení

Máme rádi zajímavou architekturu, což jsme promítli i do našich návrhů typových domů. Vždy máme radost, pokud přijde klient s nevšedním návrhem a je prostor pro kreativitu. Stojíme si za názorem, že i jednoduché věci, mohou být originální a zajímavé. 

Vysoké standardy

 Protože děláme rádi svou práci kvalitně, nastavili jsme podle toho i základní standardy provedení našich domů. Věříme, že když se dělají věci poctivě, jsou i naši zákazníci spokojení.